Patrouille wedstrijden week 1
Onze opkomst startte anders dan normaal. Er was een fotograaf aanwezig van het AD! Dus dat was nieuw voor ons. Hij was er, omdat onze vereniging 100 jaar bestaat. Dus dat is bijzonder.
Nadat er foto’s voor de krant waren genomen, gingen we vlaggen. Er werden vandaag meerdere verkenners geïnstalleerd, 1 bij de eksters en 3 bij de herten.
De opkomst startte met technieken oefenen. We, de eksters, gingen aan de slag met knopen om de pionier vaardigheden te tonen. Toen we dat gedaan hadden, kregen we limonade. Na de limonade gingen we een route maken voor de andere patrouille. We hebben op een kaart een route uitgezet. De routetechnieken die we hebben gebruikt zijn stripkaart en bolletje-pijltje. Toen we klaar waren met de route maken, hadden we een korte pauze. Na de pauze kregen we de route van de andere patrouille met wat uitleg van hun. Vervolgens hebben we de route van hun uitgelopen. Dit duurde ongeveer een uurtje, terug op TH hoorden we dat er een gekke proefessor de staf gek heeft gemaakt. Want de staf werd dacht volledig andersom, ze hadden hun kleren verkeerd om aan, namen werden omgedraaid, etc. Niet lang hierna gingen we eindvlaggen.
Dit verslag wordt u aangeboden door de eksters! Tot volgende week!








